Hakkımızda

Vizyonumuz

 

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ
60 yıllık tecrübesi ve birikimiyle, üçüncü nesil olarak her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı iş elbisesi ve iş güvenliği sektörlerinde gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli, uzman kadrosuyla ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan MY FORM iş elbiseleri ve iş güvenliği kaliteyi daima kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan MY FORM iş elbiseleri ve iş güvenliği çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada geçmişten bugüne hatırı sayılır bir yere getirmiştir.

Öncü olmak, özgün olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek hedeflerindendir. Uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek, her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak, her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliği sağlamak hedeflerindendir.

Müşteri beklentilerini karşılarken, kullanılan modern teknoloji ile kaliteden ödün vermeden, kalitesi fiyatları ile uyumlu, konforlu, rahat, estetik ve fonksiyonel mükemmellikte tüketicilerin bütçelerine uygun ödeme kolaylıkları sağlayarak, çevreye zarar vermeyen doğa dostu malzemeler ile ürünleri üretmek ve bu üretimlerle ilgili her türlü satış öncesi ve sonrası hizmetleri sunmak hedeflerindendir.

Sağlam temellere oturmuş köklü geçmişimiz ve ideallerimizle bugünlere kadar geldik. Bugünümüz ve gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli daha çeşitli ve daha iyi bir MY FORM iş elbiseleri ve iş güvenliği için çalışmaktayız. Sürekli yeniliğin peşinden koşarak, rekabetçi yapımızla ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmakta ve çabalamaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun kaliteden, özgünlükten ve müşteri memnuniyetinden asla vazgeçmeyecek daima daha iyisi en iyisi için çalışacağız

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ve Çerez (Cookie) Kullanımı ilkelerini

kabul ediyorum!
SSL American Express Visa Mastercard EFT Havale

© 2018 MYFORM İŞ ELBİSELERİ. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.